Non-woven

Snygga non-wowen-kassar för de flesta tillfällen.


solo midocean
Totecolor - Shoppingkasse i nonwoven

Totecolor - Shoppingkasse i nonwoven

Kasse tillverkad i ""non woven"" material. 80gr/m2.

Från 5,76 kr
solo midocean
Litas - Liten presentpåse i RPET

Litas - Liten presentpåse i RPET

Liten present- eller goodiebag i RPET non-woven med korta handtag och bottenkil. 8...

Från 11,00 kr
solo midocean
Apo Bag - Kasse Non-woven 80gr

Apo Bag - Kasse Non-woven 80gr

Shoppingväska/kasse i nonwoven med korta handtag. 80 g/m².

Från 7,44 kr
AD Company
Non Woven Bag Store

Non Woven Bag Store

Shoppingbag i Non woven material. Bälg i både botten och påsidorna och med förstär...

Från 8,00 kr
solo midocean
Okurimono - Liten presentpåse i RPET

Okurimono - Liten presentpåse i RPET

Liten presentpåse med dragsko i RPET non-woven 80 gr/m². Storlek ca 20x30 cm.

Från 9,12 kr
AD Company
Non Woven Bag Mail

Non Woven Bag Mail

En "cross over" kasse i slitstarkt Non wovenmaterial. Botten och sidobälg för extr...

Från 7,00 kr
AD Company
PP Woven Bag Ice transparent

PP Woven Bag Ice transparent

Praktisk förvaringsbag i transparent PP Woven. Man får enkelt en överblick på vad ...

Från 24,00 kr
AD Company
Enkla non woven bags

Enkla non woven bags

En enkel non woven bag som kan skräddarsys i den storlek som önskas. Infällt handt...

Från 5,50 kr
AD Company
Färgglada Non Woven bags

Färgglada Non Woven bags

En non woven bag som kan skräddarsys efter kundens önskemål. Vi vill inspirera til...

Från 32,00 kr
AD Company
Non Woven Bag Press

Non Woven Bag Press

Formpressad kasse i Non woven i stort färgutval. Utan bälg och medinfällda handtag...

Från 7,00 kr
AD Company
Shoppingpåse i NW

Shoppingpåse i NW

En shoppingpåse av klassiskt plastpåsesnitt men i ett flergångsalternativ! Denna k...

Från 11,00 kr
AD Company
Kraftig Non Woven bag

Kraftig Non Woven bag

Denna kraftiga non woven bag kan skräddarsys till din kunds ändamål. Vi hoppas kun...

Från 39,00 kr
PF Concept
EcoSeal tygväska av GRS-återvunnen non-woven, 6 l

EcoSeal tygväska av GRS-återvunnen non-woven, 6 l

Tillverkad av slitstark och rivtålig RPET är EcoSeal en GRS-certifierad återvunnen...

Från 3,80 kr
PF Concept
Zeus Non Woven konferenskasse 6L

Zeus Non Woven konferenskasse 6L

Behöver du en bra väska för någon mässa eller konferens Zeus stora non-woven tote ...

Från 5,90 kr
PF Concept
EcoSeal kasse med botten av GRS-certifierat återvunnet nonwoven, 12 l

EcoSeal kasse med botten av GRS-certifierat återvunnet nonwoven, 12 l

Tillverkad av slitstark och rivtålig RPET, är EcoSeal en GRS-certifierad återvunne...

Från 7,20 kr
PF Concept
Liberty tygväska i Non Woven av GRS-återvunnet-material, 29L

Liberty tygväska i Non Woven av GRS-återvunnet-material, 29L

Den GRS-certifierat återvunna tygkassen Liberty, som är tillverkad av slitstark oc...

Från 19,00 kr
PF Concept
EcoSeal tygväska med stansade handtag av GRS-återvunnen non-woven, 5 l

EcoSeal tygväska med stansade handtag av GRS-återvunnen non-woven, 5 l

Tillverkad av slitstark och rivtålig RPET är EcoSeal en GRS-certifierad återvunnen...

Från 2,00 kr
Hidea
ROTERDAM. Non-woven påse (80 g/m²)

ROTERDAM. Non-woven påse (80 g/m²)

Non-woven väska (80 g/m²) Värmeförseglad

Från 3,92 kr
Hidea
CANARY. Non-woven påse (80 g/m²)

CANARY. Non-woven påse (80 g/m²)

Non-woven (80 g/m²) värmeförseglad påse med 75 cm handtag. Finns i många olika fär...

Från 5,56 kr
Hidea
STRATFORD. Non-woven påse (80 g/m²)

STRATFORD. Non-woven påse (80 g/m²)

Non-woven påse (80 g/m²) värmeförseglad. Finns i många olika färger

Från 4,64 kr
PF Concept
Jumbo tygväska i Non Woven av GRS-återvunnet material, 65L

Jumbo tygväska i Non Woven av GRS-återvunnet material, 65L

Den GRS-certifierade återvunna tygkassen Jumbo, som är tillverkad av slitstark och...

Från 35,00 kr
PF Concept
Maryville Non Woven shoppingkasse 28L

Maryville Non Woven shoppingkasse 28L

Shoppingkassen Maryville är ett bra alternativ till engångsplastpåsar. Den lämnar ...

Från 17,00 kr
PF Concept
Liberty Non Woven shoppingkasse 29L

Liberty Non Woven shoppingkasse 29L

Liberty-tygväskan är non-woven och har en stödjande bottenplatta, vilket gör den t...

Från 26,00 kr
Hidea
CARDINAL. Hopfällbar väska

CARDINAL. Hopfällbar väska

Non woven vikbar väska (80 g/m²) med 35 cm handtag. Denna produkt levereras vikt

Från 11,00 kr
MACMA
Vika - Kasse/väska - non-woven

Vika - Kasse/väska - non-woven

Kasse/väska av non-woven, med långa bärhandtag.

Från 6,00 kr
MACMA
Svalnäs - Non-woven kasse/väska - 80 g/m²

Svalnäs - Non-woven kasse/väska - 80 g/m²

Non-woven väska, (80 g/m²), stabil tvärsöm och långa handtag.

Från 6,60 kr
Hidea
RYNEK. Kasse med återvunnen bomull (70%), polyester (30% rPET) (140 g/m²)

RYNEK. Kasse med återvunnen bomull (70%), polyester (30% rPET) (140 g/m²)

Kasse med återvunnen bomull (70%), polyester (30% rPET) (140 g/m²) och 60 cm handt...

Från 14,00 kr
Only Promotion
Metalot shoppingväska

Metalot shoppingväska

Shoppingväska i laminerad non-woven i metallic-färg, med medelstora handtag.

Från 16,00 kr
Only Promotion
Mizzen shoppingväska

Mizzen shoppingväska

Shoppingväska i non-woven, 70 g/m².

Från 3,79 kr
MACMA
Nevada - Kasse - non-woven - 80 g/m²

Nevada - Kasse - non-woven - 80 g/m²

Kasse i non-woven (80 g/m²) med långa handtag.

Från 7,80 kr
Hidea
MILLENIA. Laminderad Non-woven påse (110 g/m²)

MILLENIA. Laminderad Non-woven påse (110 g/m²)

Non-woven laminerad påse (110 g/m²) med 60 cm handtag och glansig laminering

Från 17,00 kr
Only Promotion
Wozzin shoppingväska

Wozzin shoppingväska

Värmeförseglad shoppingpåse i non-woven med långt handtag, 70 g/m².

Från 5,18 kr
Hidea
NOTTING. Non-woven påse (80 g/m²)

NOTTING. Non-woven påse (80 g/m²)

Non-woven (80 g/m²) värmeförseglad påse med 38 cm handtag

Från 5,44 kr
MACMA
Petra - Shoppingväska - non-woven

Petra - Shoppingväska - non-woven

Praktisk och snygg shoppingväska/kasse i non-woven.

Från 12,00 kr
MEC Profil
Kasse Ryder | Återvunnen | 10 l

Kasse Ryder | Återvunnen | 10 l

Denna 10-liters shoppingväska är tillverkad av rPET-nonwoven-tyg, där återvunna pl...

Från 3,16 kr
Only Promotion
Duttak shoppingväska

Duttak shoppingväska

Extra slitstark shoppingväska i laminerad non-woven.

Från 8,89 kr
MEC Profil
Kasse Taye | Non-woven | 11 l

Kasse Taye | Non-woven | 11 l

Denna 11-liters shoppingväska är tillverkad av 80 g/m² non-woven-material med värm...

Från 5,17 kr
Hidea
WHARF. 100% bomull påse (100 g/m²)

WHARF. 100% bomull påse (100 g/m²)

Bomullspåse (100 g/m²) med 75 cm handtag

Från 14,00 kr
Hidea
34048. Non-woven påse (80 g/m²)

34048. Non-woven påse (80 g/m²)

Non-woven väska (80 g/m²) med 33 cm handtag

Från 4,84 kr

Filtrera

Pris
Färg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sortera

Vi hjälper dig

Behöver du hjälp att hitta rätt produkt för rätt tillfälle, då kan vi hjälpa dig.

Ring:
054-774 50 48

Maila:
desiree@rbprofil.se